Гороскоп Риб на 2012 рік

rybyАстрологічний прогноз на 2012 рік для Риб.

Гороскоп Риб на 2012 рік відрізняється динамічністю і вдалими можливостями. Весь рік буде активним і навіть бурхливим. За своєю енергетиці цей рік принесе масу клопоту і вражень, а для Риб надлишок вражень загрожує надмірними психологічними проблемами, тому, краще заздалегідь розуміти — нічого поганого відбуватися не буде, просто доведеться підлаштовуватися під швидкий хід подій. Розбиратися в глибинних причинах тих чи інших ситуацій буде просто ніколи, та й не за чим.

Новини сайту:организация корпоратива киев

Бізнес і робота по найму. У першій половині року основні справи будуть пов’язані з розвитком бізнесу за кордоном. Все поступово буде налагоджуватися і влаштовуватися, зросте кількість контактів, запрацюють нові зв’язки. Справа йде і це — прекрасно!

Разом з тим старі зв’язки можуть дати «збій» ймовірні проблеми з колишніми партнерами по бізнесу і, як завжди, ці проблеми стосуються фінансів.

У Риб, що працюють за наймом, виникнуть тертя в колективі, та й з начальством вірогідні різного роду зіткнення. Тому, проявіть пильність і розберіться в ситуації як слід, щоб не залишитися «за бортом».

Друге півріччя обіцяє більше гармонії, але справи як і раніше вимагають особливої ​​уваги з вашого боку.

Гроші. Фінансова сторона життя теж буде нестабільною. Доходи будуть вкладатися в бізнес, йти на оплату кредитів або якихось боргів. Сім’я теж вимагає грошових витрат, загалом, збільшені доходи на увазі і збільшення витрат, це — нормально.

2012 складний, тому що грошей не буде видно, але так не може тривати довго — для вас скоро настане більш радісний період!

Любов та шлюб. Любовна життя, знову ж таки, нерівна. Перша половина року може ускладнитися вимогливістю партнера. Особливо важкими можуть виявитися весняні місяці. Розібратися в ситуації буде важко, тому що за агресивністю партнера не варто нічого справжнього тільки викид емоцій на тлі несприятливого стояння планет! Треба якось пережити цей період і зберегти свою нервову систему в порядку.

Сформовані пари цього року, можливо, щільно займуться благоустроєм будинку, почнуть робити ремонт або вирішать купити дачу.

Здоров’я. У плані здоров’я 2012 рік для Риб, якраз, буде рівним. Енергетичний потенціал середній, але особливих проблем зі здоров’ям не має бути. Середина весни посилює небезпеку від конфліктів під час масових заходів. У цей час краще утриматися від гучних вечірок і походів на рок-концерти.

Добавить комментарий