Водолій. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Водолія на січень 2014 року.
Загальний фон січня.

Початок місяця аж до 20-х чисел Водолії будуть схильні до самоти і роздумів. Активної діяльності не захочеться, метушитися просто не буде сил. Варто використовувати цей час для психологічного розвантаження. Все таки починається новий рік, а значить потрібно обдумати нові ідеї та плани, сформулювати свої бажання на найближчий час, а ця робота вимагає зосередженості і концентрації уваги.

Робота і бізнес.

Якщо Водолій зайнятий на службі трудиться за наймом, то він, ймовірно, буде змушений шукати істину в атмосфері плутанини і обманів. Не варто це розуміти буквально. Мова йде про те, що ситуація на роботі набагато краще, ніж може здатися. Логікою і мозковим штурмом цього не дозволити. Краще звернутися до області почуттів — спробуйте довіритися своїм відчуттям і не заходити надто далеко з висновками. Будь негатив виявиться просто ілюзією. Якщо не буде можливості її розпізнати самостійно, то краще просто не вживати занадто активних дій. Загалом, постарайтеся зберегти самовладання і не втручатися ні в які конфлікти, сварки або «нові проекти» — вони напевно виявляться дутими.

Водолії, зайняті в своєму бізнесі мають можливість зміцнити своє становище. Тут менше несподіванок і дивних ситуацій. Тому, легше контролювати всі свої справи. Трудіться за наміченим планом і буде вам удача! Не бійтеся відповідальності, не відкладайте на завтра те, що можна зробити в поточному моменті. Тверезість і працьовитість зроблять свою справу.

Гроші і матеріальне становище.

Фінанси зажадають пильної уваги з вашого боку. Не те, щоб доходи зменшаться, але тринькати свої гроші зараз точно не варто. Відкладіть великі сумнівні покупки на потім, інакше, можливо, сильно розчаруєтеся у придбаному товарі.

Фон місяця в грошовому сенсі може настроювати Водолія на різкі перепади настрою — від жорсткої економії і ощадливості, до бажання спустити всі гроші одним днем. Постарайтеся все-таки дотримуватися золотої середини.

Непогано, якщо виникне потреба допомогти комусь із близьких матеріально або пожертвувати якусь, нехай невелику суму, на благодійність — не лякайтеся цих витрат! Просто порівнюйте свої бажання і нові обставини зі своїми можливостями.

Любов і шлюб.

У любові Водолій теж «йде в підпілля». Світ фантазій і мрій може виявитися більш реальним, ніж звичайні склалися любовні відносини. Не варто висмикувати Водолія з цього туману — йому необхідно навести порядок у своєму житті почуттів, підбити проміжні підсумки, зрозуміти свої бажання.

Можливо, хтось із представників цього знака проявить себе занадто ексцентрично таке теж можливо. Сильне збудження їх ментального поля дасть новий поштовх для експериментів у любовному житті і призведе до активних дій. Комусь захочеться «все кинути» і куди-небудь зірватися з насидженого місця. Відпустіть Водолія, нікуди він від вас не дінеться!

У сформованих парах може спостерігатися період активності у відносинах. Водолій відчує приплив сил і відчує себе здатним на багато що. Краще йому не заважати, а підтримати. Будь-які різкі зміни швидше за все будуть носити тимчасовий характер. Головне — утриматися від «спалення мостів».

Висновки.

В цілому, січень — місяць нових можливостей для Водолія, якщо він зуміє знайти точку опору в собі самому. З одного боку, буде спостерігатися висока розумова активність, відчуття повноти сил і відчуття перспективи, з іншого боку, надмірне бажання все зробити «як завжди» різко, необдумано, з пристрасного бажання вийти за рамки здорового глузду у формі «бунту на кораблі життя» .

Тільки, перебуваючи в балансі між бажаннями, можливостями і об’єктивними обставинами, Водолії дійсно будуть здатні на прорив! Відкиньте все зайве, і тоді істина виявиться явною.

Добавить комментарий