Козеріг. Гороскоп на січень 2014

Гороскопз Козерога на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Січень для Козерога період внутрішнього оновлення і посилення творчого початку. Як ніколи Козеріг може вважати себе абсолютно самостійним і відчувати, що йому все під силу. Певною мірою — так і є. Життєві ситуації і свої реакції можуть знаходяться під повним контролем з його боку, а раціоналізм і цілеспрямованість допомагають відповідати найвищим вимогам.

Робота і бізнес.

На роботі все більш-менш рівно. Якщо Козеріг виступає в ролі найманого працівника, то від нього в цьому місяці, швидше за все буде потрібно, швидкість мислення, вміння вести переговори, а також бажання вчитися, щоб підвищувати свій професійний рівень. Контакти зараз набувають особливого значення. Ніяких пліток в колективі бути не повинно.

Вірогідні хороші відносини з начальством. У всякому разі, успіхи Козерога будуть оцінені на рівні вищестоящих керівників фірми чи підприємства.

А от з бізнесом Козероги повинні проявити особливу пильність і «включити» всі своє терпіння і такт, вміння залагоджувати суперечки, щоб не посилювати розбіжності з діловими партнерами. Фон підвищеної реактивності триватиме якийсь час бажано утриматися від проявів гніву і розібратися у всіх можливих протиріччях мирним шляхом.

Гроші і матеріальне становище.

Січень може не виправдати надто райдужних надій на збільшення особистих доходів. У всякому разі, ви будете отримувати рівно стільки, скільки належить — те, що дійсно запрацювали. Якесь гальмування приходу грошей швидше за все буде носити тимчасовий характер — потрібно просто менше переживати з цього приводу.

А взагалі, у Козерогів йде період кардинальної зміни ставлення до матеріальних ресурсів як таким. А оскільки ці зміни вплинуть і на саму сутність людини Козерога, потрібно розуміти: швидких результатів чекати не доводиться — надто глибокі пласти повинні трансформуватися. Козерогам варто з розумінням поставитися до тієї фінансової ситуації, яка є на сьогоднішній день. Зараз не час застрявати на деталях і зовнішніх ефектах прийшов час подивитися в саму глибину свого матеріального становища. Усі відповіді на питання будуть там …

Хочу напутствовать Козерогів: геть сумніви, геть страх — йдіть вперед впевненою ходою, вірте у свої сили і сподівайтеся на стабільний результат.

Любов і шлюб.

Любовна життя Козерогів буде пов’язана з непереборним бажанням нав’язати коханому своє бачення у що б то не стало. Навіть, якщо цього не станеться повною мірою, Козеріг буде явно схильний виявляти диктатуру. Або партнер «піде в рознос», або бачення самого Козерога стосовно улюбленого людини спотвориться занадто сильно. Висока ймовірність сварок і розривів. Але, всі ці дії, швидше за все, нічого не змінять глобально — через якийсь час все повернеться на свої місця. «Буря в склянці води» — варто запам’ятати цю фразу, щоб заощадити сили і час

Період охолодження почуттів, відхід «у себе», якась загальмованість і страх втратити те мале, що здається непорушним. Любов опиниться під прицілом внутрішньої незадоволеності самим собою і оточенням. Пам’ятайте, що негативні думки і почуття самі по собі не бувають руйнівними. Тільки ми самі активізуємо і плекаємо їх — не робіть дурниць! Бережіть себе і своїх близьких. Пам’ятайте, що добре слово й кішці приємно … не скупіться!

Висновки.

Січень у цілому продовжує тенденції минулого року. Козероги досить сильні, щоб протистояти будь-яких впливів із зовні, зберегти себе в здоровому розумі, твердій пам’яті і при цьому утриматися на лідерських позиціях — залишитися «біля керма».

Любовні справи відступають на другий план. У шлюбі вірогідні силові ігри. Потрібно зібрати всю свою волю в кулак. Скоро стане легше! Тримайтеся своєї головної лінії і намагайтеся підтримувати навколо себе обстановку доброти, миру і гармонії.

Добавить комментарий