Телець. Гороскоп на січень 2014

Гороскоп Тельця на січень 2014 року.
Загальний фон місяці.

Для Тельця січня 2014 не виділяється особливою енергетикою. Як і у багатьох в зимовий період часу, коли Сонця мало і життєві сили економляться, Тельцям теж не дуже затишно і комфортно психологічно. Однак, у Тельця свої причини «бути незадоволеним».

Ключовою темою для Тельця в січні виявляться справи, пов’язані з далекими поїздками, навчанням або роботою закордоном, а також фінансові плани. Бажання поїхати в теплі країни разом з сім’єю, щоб погрітися, будуть чергуватися з розумінням, що фінансова ситуація не надто сприятлива для здійснення задуманого і це знання буде «напружувати».

Якщо з поїздкою не склалося, що дуже ймовірно, Телець здатний компенсувати свою потребу в нових враженнях через вивчення іноземних мов, філософії чи езотеричних наук. Йому хочеться дізнатися щось нове, відкрити для себе інші горизонти, розширити свідомість, що, погодьтеся, для цілком земного знака, явище не часте. Телець буде активно шукати нові для себе знання. Можливо, він захоче підучитися для себе або заради нововведень у роботі, у бізнесі.

Робота і бізнес.

Для Тельців, які ходять на службу, тобто працюють за наймом, січень може виявитися важким місяцем. Вся справа в тому, що загальний фон в колективі буде явно неспокійний, навіть конфліктний. Колеги метушаться і гніваються один на одного, начальник «суне ніс» в усі справи і постійно діє на нерви. Спокійного життя в цьому місяці, мабуть, чекати не доводиться.

Тельцю варто проявляти стриманість, щоб не піддаватися на провокації як колег, так і начальства. Варто придивитися уважніше до оточуючих і постаратися врівноважити, згладити можливі гострі ситуації.

У бізнесі більш-менш рівно, у всякому разі, ніяких нових екстрених справ не передбачається. Загальна обстановка стабільна, але сформована на основі минулих досягнень і перебудов. Вірогідні плани і виникнення нових нестандартних підходів та ідей в бізнесі, які чекатимуть своєї реалізації. Однак, відбудеться це не відразу — потрібно час на обдумування, доопрацювання і для очікування відповідного моменту.

Гроші і фінансове становище.

Січень — місяць копіткої роботи і планів на майбутнє. Пожинати плоди ще не час. Фінансове становище обіцяє бути стабільним, якщо людина подбав про це раніше. Легких і швидких грошей цей місяць, швидше за все, не принесе. Добре, якщо обійдеться без великих витрат на господарські справи і далекі поїздки. Можливо, батьки, діти та далекі родичі «допоможуть» освоїти бюджет цього місяця, але це — чи незаплановані витрати …

Тельцям, як правило, вдається без особливих втрат зберегти своє фінансове становище навіть в самих важких життєвих умовах, тому, особливих приводів для занепокоєння бути не повинно. Надлишків не буде, а витрати помірні.

Любов і шлюб.

Для Тельців в січні не очікується бурхливих сплесків на любовній ниві. Ситуація цілком звична, спокійна, навіть рівна. Почуття кілька загальмовані, зате виникає бажання зазирнути глибше в самого себе, щоб зрозуміти: що може стояти за якоїсь відстороненістю і навіть холодністю почуттів?

Ймовірно, з’явиться бажання активніше спілкуватися, але строго вибірково і тільки на ті теми, які будуть приємні Тельцю. Можливо, з’явиться якась легка меланхолія і задума. Партнеру буде нелегко зрозуміти Тельця, зате не буде і надмірності в прояві примхливого настрою. Здоровий глузд і глибина сприйняття супроводжуватимуть Тельця в цьому місяці. Почуття приховані, навіть пригнічені, відчуття дивні, всюди регламент, тут вже не до спекотної любові

Тельці, одружені, теж переживуть не самі романтичні моменти. Відносини будуть спокійними, рівними, стабільними, але, адже це непогано! Мало блиску в очах — ну і що! Зараз не час для бурхливих веселощів. Період переоцінки цінностей шлюбу, ролі партнера в союзі, нарешті, час тверезої оцінки самого себе в шлюбі. Але, все це — позитивні тенденції. Не потрібно боятися! Міцні тривалі відносини підуть на новий якісний виток, а шлюби, укладені нещодавно, стабілізуються.

Висновки.

Загальний фон місяці мало торкнеться Тельця за живе, якщо тільки він не дуже засмутиться через фінансову стагнації. Ситуація така, яка є і потрібно прийняти її з вдячністю. Зате відкривається можливість для саморозвитку, нового прочитання старих істин, зміцнення своїх позицій по всіх фронтах.

Добавить комментарий