Овен. Гороскоп на січень 2014

Загальний фон місяці.

Початок 2014 не принесе Овнам полегшення. Напруженість і вибухонебезпечність внутрішнього стану людей цього знака зберігається. Правда, варто відзначити, особливого напруження пристрастей не передбачається, оскільки люди швидко звикають до нових енергій і знаходять комфорт для себе навіть у найскладніших умовах життя і це добре!


Робота і бізнес.

Внутрішній стан Овна схиляє його до порядку і послідовності в справах. Тема роботи і кар’єри може бути ключовою в січні. Потреба все робити «як треба» і точно в строк допомагатиме Овнам долати природну імпульсивність і надмірну активність. Ділова сфера дійсно вимагає напруженої роботи не тільки безпосередньо за професією, а й над собою. Бажання «все кинути» потрібно припиняти в корені. Трудитися потрібно багато і якісно, щоб забезпечити не тільки сьогодення, а й відпрацювати минулі борги, а також закласти основу майбутніх успіхів. Завзятість і наполегливість у досягненні мети, а також самоконтроль дадуть реальні результати, проте розраховувати на миттєву віддачу не варто.

Думки і плани Овна теж будуть зайняті поточними справами на роботі, але це і правильно. Фронт роботи великий — дерзайте! Зараз не час для розслабухи — користуйтеся сприятливими можливостями!


Любов і шлюб.

Любовна сфера життя в січні, швидше за все, буде скутою через слабку її актуальності. Почуття сплять, бажання дивні і краще не загострювати увагу на примхливому настрої. У цьому місяці не варто планувати нових карколомних зустрічей і розраховувати на яскраві любовні відносини. Енергетика місяці не дає «добро» на пошук нових пригод, оскільки, немає вільної енергії. Правда, можливі приємні зустрічі на роботі, але, швидше за все, симпатії будуть тісно пов’язані з професійною спроможністю колег, ніж з романтичним настроєм.

Сформовані партнерські відносини в сімейних парах будуть проходити «перевірку на міцність». Овни налаштовані вкрай рішуче «розібратися» з партнером. Причини можуть бути самі різні, проте, мотиви йдуть на другий план. Овни просто жадають з’ясувати стосунки: пошуміти, побити посуд, грюкнути дверима, зовсім піти — загалом, хоч якось проявити себе активно. Чи варто стримувати себе — ось у чому питання! «Пошуміти», звичайно, можна, але от важких наслідків потрібно постаратися уникнути. Адже, пройде час, і все стане на свої місця — чи варто городити город, якщо всередині себе нічого не змінюється? Загалом, вибір за вами, дорогі Овни.

Можливий і інший сценарій. Мирні і в цілому спокійні Овни можуть опинитися в січні 2014 мішенню для нападок партнера по шлюбу (або бізнесу). Це теж потрібно мати на увазі. Підтримувати і посилювати ситуацію не варто — краще поспостерігати за нею з боку, не втручаючись в неї занадто завзято. У всякому разі, що б не трапилося, потрібно зберігати витримку і слідувати здоровому глузду — це реально!


Гроші і фінансове становище.

У грошовому плані, особливих змін або зрушень не передбачається. Заробітки рівні, але з’явиться бажання економити, зберігати накопичене.

Овни, налаштовані на нові фінансові потоки, повинні дуже постаратися, щоб закласти основу майбутніх «мільйонів». Витримка, чітке виконання поставлених завдань, інтуїція і працездатність, стриманість і концентрація — ось ключі до майбутніх успіхів. Є час подумати на цю тему і почати поступово діяти. Цей процес тривалий, але вельми перспективний.

Витрати цього місяця можуть бути пов’язані з сімейними справами, з батьками та дітьми. Але, це — поточні витрати.

Вірогідні купівлі-продажу нерухомості, перепланування квартир, ремонти — загалом, витрати на господарські потреби, але все це, мабуть, буде відбуватися в робочому режимі — тільки те, що планувалося ще минулого року.

Висновки.

В цілому, січень 2014 для Овнів сповнений потенційних можливостей. Овни начальники повинні зберегти свій звичний темп і характер роботи, Овни підлеглі отримають інформацію про можливості кар’єрного росту — головне не квапити події.

Любовна сфера кілька «буксує» разом з фінансами. На поточний життя вистачить, але надлишків не передбачається. У всякому разі, нові джерела легких доходів вельми сумнівні.

Головне для Овнів цього місяця утриматися на досягнутому і виробити чітку лінію своєї поведінки як в колективі, так і в сім’ї, менше піддаватися чужим впливам і негативним впливам як з боку, так і своїм власним.

Добавить комментарий